| bogdi9 a întrebat:

Am o problema cu touchpad-ul de la laptopul Asus X54C nu mai merge sa dau click cu suprafata aia, cine ma ajuta cu idei sugestii, orice dau funda?

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Fie reinstalezi ELan Pad, softul pentru touch pad cu care vine laptopul, fie mergi cu el la reparat. Dacă nu merge deloc e o problemă fizică probabil, ai apăsat pe el prea tare poate.

5 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Cred ca l-ai dezactivat! Incearca sa il reactivezi folosid combinatia Fn+ F... de sus... difera de la model la model, dar de regula ai reprezentat grafic pe tasta ce face fiecare in parte. succes!

| bogdi9 explică (pentru laptopnews):

Am incercat asta de mult, nu e stricat, eu eram obisnuit sa apas pe suprafata aia si nu pe buton, dar o fi ceva un meniu o setare daca stii spune

| laptopnews a răspuns (pentru bogdi9):

Am inteles... verifica si la un service autorizat! Succes! http://laptopnews.ro/service-laptop-reparatii-laptop

| klaws007 a răspuns:

Pai cu suprafata nu poti sa dai click. ai un buton jos in stanga pe care sa dai click.

| bogdi9 explică (pentru klaws007):

Stiu asta dar asa m-am invatat si acum e mai greu