| NimeniAlta a întrebat:

Am o mare problema:-s nu mai merge touchpad-ul.nu mai merge sa dau click pe el sau cu ajutorul butoanelor... iar daca merg in control panel imi arata ca este enabled si ca merge corectstraight face... ce as putea face? thinking ( laptopul este HP)

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| iulia_9095 a răspuns:

Si eu am patit asta,la fostul lapotop HP aveam un buton de unde puteam sa-l opresc, vezi poate ai si tu unu(nu mai stiu unde era)dar la acesta se blocheaza singur cand imi pun mouse cu usb sau fara fir, mult succes!