| ExTaSy16 a întrebat:

Am o problema cu un nokia n73. Am vrut sa ii reinstalez softul dar nu stiu din ce motiv el s-a stins in timp cel instalam pe urma am incercat sal mai aprind dar nu mai mergea imi puteti spune daca mai pot face ceva cu el sau daca poate fi reparat cam cu o aproximare cam cat ar costa? happy

Răspuns Câştigător
| costel24ro a răspuns:

Poti sa mergi la un service sa rescrie softul, tu nu poti sa-l rescrii.ce ai incercat tu acolo a fost un update de soft, e ceva cu totul diferit de resoftare.are o sansa daca ii rescrii softul, costa intre 30 si 50 lei cred! succes!

1 răspuns:
| virusake a răspuns:

Incearca o reluare a procesului.

Lanseaza Nokia software updater (sau cum ii mai spune acum), vezi daca il recunoaste pc-ul si lasa-l sa-si faca treaba (daca il recunoaste).