| SkyDoo a întrebat:

Am o problema cu wireless-ul, de curand am fost plecat in Italia unde aveam 1 router de fritz box toate bune si frumoase cand dintr-o data mi-a dat un triunghi galben cu semnul exclamarii am apasat si am vazut limited acces, la nici un laptop din casa nu face chestia asta si raman fara internet... acum sunt in Romania sunt sigurul conectat pe router si are perioade de cand face si asta limited acces ala cum as putea sa scap de problema pentru ca raman internet si cand ma joc cs este enervant...-----P.S:Am windows 7 32 bits si driverul de net este de la 3dpchipnet, Multumesc anticipat, astept raspunsuri

3 răspunsuri:
| dfeel a răspuns:

O solutie ar fi sa dai un reset/reatart la router. Daca tot nu merge intra in admin mode si deconecteaza conexiunea de net si conecteaza-o din nou.

| SkyDoo explică:

Nimeni nu stie serios?

| SkyDoo explică (pentru dfeel):

Cum intru in admin mode?