| AndreiN120 a întrebat:

Salut TPU, am o problema.

Daca am primit avertisment pe Facebook, stiu ca Facebook inchide conturile sau pe Youtube, avertismentele raman? Exact ca si avertismentele la care nu ai voie sa comentezi si sa postezi sau sa dai scroll? O luna de zile sau cateva zile? Sau cand se sterge 1 avertisment? Ca daca iau multe imi inchide iar contul.

7 răspunsuri:
| blackann a răspuns:

Daca postezi aberatii.

| AndreiN120 explică (pentru blackann):

Ba nu. problema e ca altii da report ca zic adevarul. daca apare o stire sau ma aprind imediat si nu zic prostii. ca daca nu ai voie cu materiale de revelion si sa le folosesti pentru animale periculoase pentru speriat animalele periculoase. ba da nu conteaza ca e riscant materialele alea eu am spus sa le foloseasca si pentru Ursi si animale periculoase si mi-a pus restrictie la cont pentru Intimidare. rolling on the floor))) ce ma. cum dracu Intimidare ca daca Ursi a intrat si eu am spus sa folosesca materiale periculoase. sau cobra 8 sau gigant maroon? atat nu am spus aberatii eu zic adevarul si politisti practic iei fac legile si Armata. noi civilii suntem doar civilii si aia din armata parca iei fac legea ca detin arme de foc tancurii etc. crezi ca zic aberatii? sau ca un criminal a omorat o fata si zic ce trebuie sa detina altii. arme albe si ca Romania mi-a spus altul Romanii nu are voie sa detina arme albe. si arme de foc. si mi-a spus mie. daca vrei arme albe sau arme de foc sa te duci in America. eu zic ca nu e aberatii. laughing) pana suni la 112 in Romania ti-a si bagat unul ceva in tine. si din cauza asta mi-am luat Intimidare de la Facebook. deci nu e corect. exact cand nu supoti pe unul si il injuri ca nu e o tara corecta Romania. practic altii m-am uitat pe Facebook. si a spus de ce Bill nu a fost in submarinul ala? deci altii sar fii bucurat sa moara bill gates. laughing daca asta e aberatii. eu nu cred!

| blackann a răspuns (pentru AndreiN120):

Mi-au sangerat ochii cat am citit, invata si tu sa scrii. am inteles exact de ce te-au restrictionat, esti d-ala.

| AndreiN120 explică (pentru blackann):

Ok atunci posteaza si tu stirii. ca un criminal a omorat pe cineva si dupa eu dau un comentariu adica sa faca altul legea cum stie el. de aia ma restrictionat. ca altul stie sa faca legea sa se apere. sa fie nebun simplu.

| AndreiN120 explică (pentru blackann):

In afara daca faci ceva pe internet faci puscarie ca unele tarii sunt mai comuniste decat Europa.

| AndreiN120 explică (pentru blackann):

Daca respect Legile din America in Romania fac Puscarie. daca Americanul merge cu Electrosocul la vedere ca Politistii Americanii eu procedez la fel pana ma baga la puscarie. NU?

| AndreiN120 explică (pentru blackann):

Aaa si de cate ori imi confisca? arma.