| nick7856 a întrebat:

Am o problema foarte mare:
Windows (XP) nu imi mai gaseste unitatea optica. Mi-am luat una noua deoarece cealalta s-a ars. Oricum in "MY COMPUTER" e invizibila, nu mai e, e gol, daca bag un CD/DVD unitatea optica mi-l citeste (se aude), adica ea functioneaza

Am vrut sa pun o poza dar nu stiu cum.

Dau funda la rezolvarea fixa (expicita), poate zic si eu: O fi din BIOS, software, nu stiu.

Oricum funda!

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai si in BIOS te-ai uitat, apare?

| nick7856 explică (pentru K0sti):

Nu am intrat, fiind ca mi-e frica sa nu stric ceva, si nu stiu cum intru in el!sad
Ma poti ajuta?

| K0sti a răspuns (pentru nick7856):

Da, intra aici si vorbim direct: http://www.epasystems.ro/

| nick7856 explică (pentru K0sti):

Mersi mult, dar nu prea m-a ajutat siteul acela ca nu prea cea ce cautam eu, adica m-a ajuat 71%, si cum adica sa vorbim direct?

Oricum apreciez efortul, respectul si atentia ta pentru mine, ca sa fiu sincer unii sunt cam rai si fac misto. fata de tine, tu m-ai ajutat oricum iti multumesc, ai fost cuminte! Vrei si funda?

| K0sti a răspuns (pentru nick7856):

E o casuta de dialog acolo, unde putem vorbi ca pe mess. Speciala pentru asa ceva. Si scrie desupra ei "ASISTENTA ONLINE"! Nu vreau funda ca nu am ce face cu ea! Asta e pentru copilasi sa se bucure si ei! Succes!

| bogboy101 a răspuns:

Tu stii ca windows xp nu se mai foloseste? nu mai ai asistenta si updaduri pentru eltongue