| marek13s a întrebat:

Am o problema in legatura cu cardul meu... Am un card Nokia de 126 mb si un adaptor usb pentru cadruri. Problema este ca atunci cand pun muzica sau orice fisier pe card ele apar ca ocupa memorie dar nu se vad pe telefon sad dau >fundabig grin:

1 răspuns:
| John_Sersson_1989 a răspuns:

Da un format la card prin intermediul telefonului si apoi baga din nou fisierele
O alta chestie ar fi ca fisierele respective sa nu fie suportate(dar ar trebui sa ti le arate).