| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema... In urma cu o zi mi-am achizitionat un set de casti Spacer. Le-am testat pe laptop si am constatat ca acestea mergeau foarte bine. In schimb, pe calculator, castile merg perfect, dar microfonul nu functioneaza. Mentionez ca pentru sunet folosesc Realtek. Am incercat sa umblu la setari, in Sounds, la recorder, si nu a mers. Imi tot arata ceva de Stereomix, si am facut test cu niste prieteni. Am observat ca la Stereomix, acei prieteni aud sunetele pe care le aud si eu in casti, cand ma joc sau ascult muzica. Nu stiu ce sa fac. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Ercjiaai a răspuns:

Pai cred ca e vina de la windows care nu recunoaste microfonul.