| BogdanFnky a întrebat:

Am o problema la laptop: cand il las aprins 1 ora si ceva fara sa umblu la el, se pune automat in stand-by, si se inchid programele... Stie cineva ce pot sa ii fac ca atunci cand il las aprins fara sa umblu la el sa nu se puna in stand-by? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ΔH a răspuns:

Intra in control panel la Power Option, si de-acolo setezi dupa cat timp sa intre-n stand by.

2 răspunsuri:
| CiocolataAlbaAerata a răspuns:

Control panel --> system and security --> power options...si mai departe gasesti tu. acum depinde si de ce windows ai

| Georgiana145 a răspuns:

Buna! Da Click dreapta pe Desktop-> Properties-> Screen Saver-> Power. iar acolo unde scrie "turn off monitor", "turn off hard disks" si "system standby" selecteaza "Never". apoi dai aply, ok si gata! :*:* fundita?batting eyelashes