| TeoTeo99 a întrebat:

Am Windows 7 Ultimate si am o problema. Cand il inchid, mi se deschide automat fara sa ii fac nimic. Si nu e pe stand-by, e pe shut down! Dau funda celui care stie sa ma ajute!

Răspuns Câştigător
| iubitic a răspuns:

Clic dreapta pe my computer,apoi pe manage,te duci la device manager,network adapters,clic pe sageata aceea mica, o sa vezi adaptorul de retea instalat, dai clic dreapta pe el, apoi pe properties si cauti, power management.Intri acolo si debifezi toate casutele, daca e bifata vreuna, in mod special, primele doua de sus.Bafta!

3 răspunsuri:
| SuicideSilence a răspuns:

POSIBIL sa fie din cauza mouse-ului. in bios ai posibilitatea de a dezactiva acest lucru

| 111111111111111 a răspuns:

Scoate-l din priza, ca sigur nu se mai deschidewinking

| bossnomberone a răspuns:

Pai inseeamna ca are niste setari gresite reinstaleaza windowsul si apoi o sa mearga. acum funda te rog