| EuDaniel a întrebat:

am o problema la laptop, nu stiu de ce toate folderele si programele de pe background s-au sters, am incercat sa le pun inapoi dar nu ma lasa. Ce trebuie sa fac. Funda la cine reuseste sa imi rezolve problemawinking

Răspuns Câştigător
| DarkLaden a răspuns:

Unui prieten i-a fost tot asa pc-ul si doar dupa ce la reinstalat i-a mers. Deci bafta cu reinstalatul.

| EuDaniel explică (pentru DarkLaden):

Deci trebuie reinstalat windowsul? Pentru ca ultima data l-am reinstalat acum 1 an si ceva luni happy

| DarkLaden a răspuns (pentru EuDaniel):

Da eu trebuie sa-l reinstalez ca merge greeeeeeeeeeeeeeeeeuuu