| 000MadMAX000 a întrebat:

am o problema la PC si este urmatoarea:
Acum 3 zile mi-am reinstalat windowsu si windowsu 7 are driveru de la placa mea de sunet insa inainte sa il instalez din nou se auzea mult mai tare cand puneam o melodie in casti dar acum se aude mult ma incet am incercat cu driveru de pe CD-ul placii de baza am incercat si cu driveru descarcat de pe site-ul producatorului insa tot degeaba se aude la fel.

Aveti idee care ar putea fi problema?stiu sigur k nu sunt castile de vina.

Răspuns Câştigător
| danorp a răspuns:

Pai chestia este in realteck... poate sa fie de la insusi windows

4 răspunsuri:
| elycrissro a răspuns:

Si eu am avut probleme cu driverul din Windows 7, asa ca am descarcat acest program si cu el am facut update la toti diveri, inclusiv cel de sunet, super multumit acum.

http://www.programepc.com/drivergeniusprofessional-11-0-0-1112-portable/

| 000MadMAX000 explică:

Aveam windows 7 prfessional acum mi-am pus ultimate

| costel121 a răspuns:

Du-te jos in bara in dreapta si dublu click la sunet si da-l la maxim

| danorp a răspuns:

Daca stii este un program de nume : Driver Robot: iti gaseste driverele care nu le ai in pc si ti le scote singur