| BaIeTzaS a întrebat:

am o problema mi-a dat un amic sa intru pe contul sau de facebook numai ca el este plecat in Italia si eu sunt in Romania am intrat pe un texas holdem poker si acum nu ii mai merge apare eroarea asta : "SECURITY ALERT!
Zynga Poker noticed a possible unauthorized access to your Facebook and Zynga Poker accounts. We recommend changing your Facebook password immediately.

Click here to continue to the game.

Message Code: CA5"

Cine stie o solutie dau funda please!

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Deci nu ai fost foarte precis despre locul de unde ai accesat aplicația.De la el din pc sau ai dat clik pe o poză ce scria așa pe facebook? La general pentru amândoua răspunsul este că așa e Wingozu lu Gates creat.Clik și s-o virusat.De îl făcea cum trebuie(nu că nu ar fi capabili) producătorii de antiviruși erau în faliment de mult, dar cum sunt pe o mână... ăsta e rezultatul.Deci poe scurt o mușcat dintr-un virus/s-o activat un virus, că parcă văd că are aplicația de pe site-ul ăla pe care toți vreți invitații.Succes

| BaIeTzaS explică:

Deci el mi-a dat facebook-ul lui cu id si parola am intrat si m-am dus pe joc... dupa aceea cand i-am zis lui sa intre nu a mai mers ii apare asta de fiecare data.

| anduta13 a răspuns:

Pai daca apare eroare scoate jocul ca e rau astfel ca apoi nu ii mai merge

| anduta13 a răspuns:

Pai e simplu nu il mai juca si stergel de acolo ca astfel nu va mai aparea eroarea sau poate i l-ai stricat