| SkyCraft a întrebat:

Am o problema, nu pot sa sterg un fisier numit kernel32.dll ca sa fac sa imi mearga battlefield 3. Zice ca fisierul este in 'use' si nu poate fi sters.Cum pot sa sterg acest fisier sau sa pun altul peste el?

3 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Cine te-a pacalit ca trebuie sters? daca vrei sa nu-ti mai intre in windows incearca in continuare sa-l stergi.

| NeaGheorghiță a răspuns:

Salut incearca sa descarci de pe net kenel32.dll si sa il inlocuiesti cu acela pe care nu il poti sterge sau sa instalezi directx sau sa il repari cu fixdll(sau ceva de genul cauta pe net )

| SkyCraft explică (pentru NeaGheorghiță):

Pai nu merge sa le inlocuiesc pentru ca zice ca este deja folosit.Sau l-am copiat pe desktop si peste 5 secunde apare altu la loc in loc de celalalt.