| IQ a întrebat:

Am o problema şi am mare nevoie de un sfat sad ..Deci: Am un laptop HP i3 şi am avut un cont de administrator la care aveam parolă.Din greşală am sters contul dar a rămas parola şi acum nu mai pot face nimic...când încerc să modific ceva îmi cere să schimb parola de administrator însă nu îmi da voie (în control panel nu mă lasa să modific nimic). când pornesc laptop-ul îmi intră în GUEST şi cum am spus mai sus nu pot face nimic...ce e de făcut? crying vă rog ajutati-mă!

2 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Nu stiu daca aveai cum sa stergi administratorul din pc de ce sar mai chema administrator? ai facut tu alte modificari
poate te ajuta asta
https://www.youtube.com/watch?v=ciVevYd31f0

| IQ explică:

Mersi AdrenalinTm...o să încerc