| Manciu_Vali_2000 a întrebat:

am o problema.
Si anume, cand am bagat un dvd in pc sa imi reinstallez windows-ul, mi-a dat o casuta cum ca ar trebui sa aleg sa imi citeasca DVD-ul. citez, "Like a USB flash drive", mai jos fiind data descrierea, sau "With a CD/DVD player". nu am fost atent prima oara cand am ales si am dat pe prima optiune, usb flash drive... Mi-a reformatat dvd-ul, pana sa apuc sa dau end task.

Intrebarea este : Pot sa recuperez datele de pe DVD? Daca da, cum?

Răspuns Câştigător
| Bisbiavatar12 a răspuns:

Daca ti le-a reformatat de pe DVD, Nu le poti recupera. repui windowsul pe dvd, si reinstalezi. daca nu merge, inceri de pe alt pc si reinstalezi

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Mi-a reformatat dvd-ul laughing
Tare asta! Greu cu tehnica...
Un DVD odata scris, adio, nu se mai poate intampla nimic cu el!

| Rommeo a răspuns:

Nu are cum omule sa se reformateze cd/dvd-urile.