| razeer a întrebat:

am o problema si va rog ajutati-ma. Mi-am cumparat de curand un iphone 3gs si mi-a luat ceva timp pana mi-am dat seama cum se instaleaza aplicatiile pe el.bun dupa ce mi-am instalant niste aplicatii am zis haide sa imi instalez si mesu pe el bun am intrat nu stiu ce si cand ii dau instal il las sa se instaleze si ramane in continuare Waiting. nu pot sa ii fac nimic va rog frumos sant disperat AJUTOR!

Răspuns Câştigător
| SDavidS a răspuns:

Buna.Am si au iPhone 3GS si cand instalez ceva applicati asa mi se intamplasi mie.Eu astept pana termina.Max 1 ora de asteptare sa initializeze applicatia. Funda?

3 răspunsuri:
| Alexalice10 a răspuns:

Nu se poate instala mes pe iPhone 3. Merge doar pe iPhone 4 si iPhone 4S.

| SDavidS a răspuns:

Mersi pentru funda big grin

| razeer explică:

Uite m-am uitat acum la iphone si vad ca e cam la 3 sferturi demi am zis ca asa ramane se ia cam greu asta chiar nu stiam mersi mult si david cum am promis funda