| Oana133 a întrebat:

Am un iphone 3gs de aproape o luna, am schimbat la el bateria si antena pentru ca nu aveam semnal si nu tinea bateria, telefonul nu l-am luat nou dar e ok acum, doar k este o mica problema, vreau sa imi descarc jocurile de pe app store cele free si acum dau instal mi se creaza fisierul cu jos pe pagina de pe iphone doar k nu se instaleaza de cateva zile apare doar "waiting...". pur si simplu nu stiu ce sa-i facbig grin

Răspuns Câştigător
| AlexCrb a răspuns:

Ai o conexiune la net buna? O fi vreo problema software. Ai putea sa incerci sa ii dai un restore + jailbreak (daca te pricepi).

| Gecko a răspuns (pentru AlexCrb):

Nu functioneaza asa. Incearca sa ii gasesti o versiune de software potrivita ( max ios4.3 ). Poti sa faci un downgrade si vezi daca asa merge. S-ar putea sa nu mai ai spatiu pe tel. Verifica si asta. Succes

| AlexCrb a răspuns (pentru Gecko):

Mda... la spatiu nu m-am gandit. Nu prea are treaba versiunea de iOS. Eu am 5.0.1 si merge ca uns.

| Oana133 explică (pentru AlexCrb):

E ok am dat restore si mi s-au incarcat jocurilebig grin Mersi

| Oana133 explică (pentru Gecko):

Am versiunea 4.1 si merg super okhappy

6 răspunsuri:
| Gecko a răspuns:

Da da pe masura ce se departeaza de versiunea initiala de software merge din ce in ce mai prost.

| AlexCrb a răspuns (pentru Gecko):

Asta e evident, are cerinte tot mai mari de sistem. Dar problema din intrebare n-are nici o treaba cu versiunea de iOS. E vreun BUG sau altceva.