| Adi_Ionescu_1990 a întrebat:

am o problema, vreau sa ma juc fifa cu un prieten pe game ranger si cand vreau sa hostez sau sa dau join imi zice ca nu am deschis portul utd port 16000 la router. Am un router de la upc, am intrat unde mi-a spus cel de la ups ca sa deschid portul, am scris in casute tot ce trebuia am bifat enable, am dat save dar tot nu merge. Plzz help.

Răspuns Câştigător
| MrJok3RR a răspuns:

Creca ori tu ori el aveti fisiere diferite la fifa exemplu daca ai fifa 07 el poate avea fifa tot 07 dar fisier 2014 sper ca te-am ajutat. Funda si baga-ma la mess joker_mr66@yahoo.com daca vrie admin/helper pe un sv de samp nou deschis trebuie doar sa aduci palyeri sau sa ajuti sv doar daca vrei big grin