| TheBoyTheCool24 a întrebat:

am o problemacu cursorul de la laptop de la mouse cand pornesc laptopul totul ok pana apare cursorul atunci cursorul incepe sa apara si dispara apara si sa dispara si tot asa in continua m-am uitat si pe la setari si nimic deranjat pe acolo am resinstalat windowsul si nimic o fi de la touch ped vreo idee?

1 răspuns:
| Shobo91 a răspuns:

Da... sigur e o problema cu pad-ul Laptop-ului, are un contact care sta atins, uitate daca nu e apasat su indoit pe undeva, dar oricum sigur e de vina pad-ul si ar fi indicat sa-l duci la schimbat, sau daca e cu touchscreen poate fi si de la digitizer sau doar din banda digitizer-ului!