| anonim_4396 a întrebat:

Am descarcat cateva modele de cursoare pentru mouse si pe moment apar atunci cand umblu la setari, dar dupa ce inchid laptopul apare cursorul standard.
Ce pot face astfel incat sa apara cursorul pus de mine si dupa ce repornesc laptopul? Mentionez ca am Windows 7 si setarile sunt cele din Control Panel.

Răspuns Câştigător
| TellaPro a răspuns:

Stii ce trebuie sa faci? OK. Dupa ce ai alez cursorul nu cred ca dai si (APPLY) da apply cand dai pe al 2-lea click la mouse pe cursorul ales

| thegatekeeper a răspuns (pentru TellaPro):

A mers dupa ce am dat "Apply" in loc de "OK" si acum apare si dupa ce dau restart. Multumesc mult!

| TellaPro a răspuns (pentru thegatekeeper):

NPC dar nu dai raspuns castigator ceva pls/

| thegatekeeper a răspuns (pentru TellaPro):

Gata. Uitasem de asta.

5 răspunsuri:
| VyRuS112 a răspuns:

Pai mai incearca odaa si salveaza

| thegatekeeper a răspuns (pentru VyRuS112):

Am facut asta, apare dupa ce ies din setari si salvez, dar dupa ce dau un restart sau il inchid, tot cursorul standard apare.