| anonim_4396 a întrebat:

am o probleme instales net framework 3 iau aceasta eroare http://postimage.org/image/4iuvmral3/ vreau si eu un raspuns cu ce pot face!

1 răspuns:
| tudorlascu a răspuns:

Uite cum faci: intri in control panel, si clic pe Programs. Te duci pe Programs and Features, si in stanga o sa iti apara View installed updates etc. Clic pe Turn Windows features on or off, cauti.NET Framework 3, click pe casuta din stanga lui, si clic OK/Install(Install apare pe versiunea Enterprise). Asteapta putin, si gata! Ai Framework 3 instalat!