| Bogna a întrebat:

am o rugaminte pentru voi, cine stie vreo programa care, cind duci sageata de la mouse sa traduca textul de pe pagina ...mersi

Răspuns Câştigător
| NemoNautilus a răspuns:

Poti folosi addonul asta pentru firefox se numeste g translate il iei de aici
https://addons.mozilla.org/ro/firefox/addon/gtranslate/
si dai add to firefox.Dai un restart la browser. Apoi de duci pe ce site vrei si selectezi textul cu click stanga apoi cu textul selectat dai click dreapta si dai in jos pana la translate.De acum te descurci tu. Funda?