| doryan4u a întrebat:

am o tableta Allview speed city si am vrut sa imi pun pe ea modern combat 4 si dupa ce il instalez se restarteaza intr-una jocul apoi am incercat si cu modern combat 3 dar si la ala e ecranul negru si apoi se inchide va rog imi puteti da o solutie ca sa mearga amandoua sau macar unul din acestea doua?

1 răspuns:
| miyhaiboss a răspuns:

Incearca onlive.apk aici joci orice joc posibil si de calculator si contul se face free dac ca sa poti intra iti trebuie o conexiune la internet permanenta si rapida si jocurile zburda sunt hd cu cat ai viteza la internet mai mare cu atat merge mai bine