| PuFiLiCi98 a întrebat:

Cum vi se pare tableta Allview Speed City? Tocmai am achizitionat-o si pana acum jocurile Modern combat 4 si Nfs Most wanted merg destul de bine. Voi ce parere aveti despre tableta aceasta si despre cum ruleaza jocurile?

Răspuns Câştigător
| MitroiDragos a răspuns:

Sincer nu stiu are un prieten si el zice ca e foarte multumit de ea si o sa imi iau si eu saptamana viitoare una tu mi-ai recomanda-o sincer te rog spune am nevoie de pareri.
Multumesc anticipat

| PuFiLiCi98 explică (pentru MitroiDragos):

Inafara ca are cateva probleme de soft care se vor rezolva in timp printr-un update la android, e ok happy.

2 răspunsuri:
| Sh_Ady_1994 a răspuns:

Salut si eu mi-am cumparat aceeasi tableta dar nu reusesc sa-mi instalez nici un joc dintre care zici tu sau altele. poti sa ma ajuti si pe mine te rog frumos? sa-mi zici cum sa le instalez si de unde le-ai descarcat si ce versiuni? in rest mie tableta mi se pare buna! daca ai si un router wirelles ii perfecta!