| P1etonu a întrebat:

Am o tableta Asus Transformer TF300T si nu pot sa ii activez flash playerul. Stie cineva sa ma ajute?

2 răspunsuri:
| Adyspeed a răspuns:

Daca nu ai tableta root-ata asa face. dar cauta flash player for jelly bean pe site-ul Xda. sau daca nu merge nici asa cauta flash player for arm v7. ar trebui sa mearga flash pentru Isc sau jelly bean sau arm v7 sau in ultima faza arm v11

| Anonymous112 a răspuns:

Salut, Incearca sa instalezi programul cu Google Chrome. Cu Opera nu merge. Am incercat si eu, pe telefonul unui prieten, nu a mers numai cu Chrome. FUNDA?