| P1etonu a întrebat:

Am o tableta ASUS Transformer TF300T cu procesor quas core tegra 3. Imi merge toaaaaaate joacurile numai Batman(sa nu mai scriu tot numele) si Spiderman... am apk piratate dar cu versiunea de pe google play. Intra in joc verifica licenta apoi se inchide. CE SA FAC?

2 răspunsuri:
| IulioNagato a răspuns:

Daca iti apare pe GOOGLE PLAY inseamna ca iti merge, oricum ai in total 6 GHz frecv. la CPU

Nu stiu ce sa spun, eu am avut o problema cand vroiam sa descarc de pe GPlay Temple Run 2 si dadeam instalati, acceptati si..., iar apoi scria "aplicatia va fi instalata..." si statea asa si nu facea nimic la orice joc cautam si am dat actualizare automata aplicatii si am lasat netu ceva timp pornit cu teleph. in St.bay si s-a acctualizat software iar acum am luat jocul si imi merge GPlay=ul

Dar ai grija Ca acele jocuri sa nu fie la cele cu PLATA...:d

| Al3xandru14 a răspuns:

Daca ai android ice cream intra la setarile si trebuie sa scrie undeva securitate. si este o casuta unde scrie ca accepti aplicati care nu provin din appstore bifeaz-o si gata.