| BogdanDavidZ a întrebat:

am o tableta Blackberry, acu 5 ani s-a stricat mufa pe unde bag incarcatorul si nu se mai incarca, am amintiri pe ea si vreau sa stiu ce pot face sa o repar sau unde gasesc sa o schimb

4 răspunsuri:
| RazvanUsa a răspuns:

Ai putea sa ții încărcătorul in sus cand il bagi, sau te poți duce la un specialist ca sa iti scoata tot ce ai pe memoria ROM

| RazvanUsa a răspuns:

Du-te la un specialist si acela o sa iti scoată memoria ROM si o sa recuperezi tot

| RazvanUsa a răspuns:

Du-te la un specialist si acela o ss iti scoata memoria ROM, si o sa îți recuperezi amintirile

| Cata4777 a răspuns:

La aproape orice GSM