| eustefan a întrebat:

Am o tableta TrekStore care se incarca numai pana la 13%. Ce as putea sa-i fac sa se incarce din nou pana la 100%?

Răspuns Câştigător
| adrianionut49 a răspuns:

Daca nu ti se incarca inseamna ca incarcatorul e defect. Incearca sa conectezi tableta la un laptop sau calculator pornit si vezi atunci. Poti sa folosesti un cablu care transmiti date de pe tableta pe laptop sau calculator, sau invers

1 răspuns:
| IulicaBiancutza a răspuns:

1.Ai putea sa o duci la un service si vezi ce s-a intamplat;
2.Sa cumperi un incarcator niu si sa vezi daca merge!
Mult succes! Funda?