| Cristi99ch a întrebat:

am o tableta Samsung galaxy tab 2 7.0 si cand o pun la incarcat imi apare ca este in priza dar nu se incarca de loc semnul de la baterie e taiat cu un x. Ce as putea sa fac cu ea ca sa se incarce?

Răspuns Câştigător
| Cristinutzzza36 a răspuns:

Daca se intampla asa si este noua atunci este o defectiune din fabrica dar daca e veche si a fost scapata pe jos sau altceva este posibil sa se defecteze deci trebuie sa te duci la magazinul de unde ai luat-o ca sa o vada. Fundita?