| Badea_Andrey_1998 a întrebat:

Am o tableta Vonino sirius Qs si nu mai porneste. Bine de pornit merge cand apas pe butonul Power apare doar sigla de la vonino si atat in rest nu mai face nimic. Ce ii pot face? Pls dau funda celui mai bun raspuns.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

O duci la astia care repară decodează, resoftează telefoane, ei vor stii ce are si cum sa o repare, bani ai de reparatie?

| DanielDanny a răspuns:

Ai incercat sa ii faci cumva root sau sa instalezi un rom diferit, de obicei asta se intampla cand ancerci asa ceva, daca nu, un factory reset ar trebui sa repare problema. Cauta pe google cum faci factory reset la tableta ta sau orice alta tableta, nu ar trebui sa fie diferenta prea mare in metode!

| Răzvi4Deni a răspuns:

În genere, tabletele făcute de astfel de mărci nu sunt prea bune.
Încearca să-i faci un factory reset.
Apasă simultan pe butonul home power şi volum.
Ar trebui să funcţioneze!