| Dennis1234 a întrebat:

Am o unitate DELL si slotul de la microfon este impreuna cu slotul de la LINE IN. Am introdus microfonul si imi arata ca nu este conectat! Cum rezolv aceasta problema? Si in partea din fata a unitatii nu functioneaza corect! AJUTOR!

Răspuns Câştigător
| Yumen a răspuns:

Salut, inceraca sa incerci cu un alt microfon si daca tot nu va merge incearca sa descarci niste Drivere pentru ea. Este pe internet un program numit "Driver Booster" acest program iti instaleaza Driverele pe care le vede el ca are nevoie calculatorul. Daca tot nu va merge inceraca sa reinstalezi sistemul de operare. Daca tot nu va merge inceraca sa-l duci la reparat. BAFTA!