| GlobaL a întrebat:

Salut TPU,am o unitate Lenovo cu boxe integrate, cum pot sa fac sa functioneze simultan si boxele integrate si sitemul audio exterior pe care il am conectat.Dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Daca nu iti apare nimic despre asta in control panel, trebuie sa intri in BIOS, dai restart, F2 sau ce scrie la tine ca sa intri in el, si acolo cauta la audio, trebuie sa scrie ceva despre internal speakers, sa le dai pe ON. Eu asa am procedat la o unitate, dar era HP, si a mers din prima. BAFTA!

| GlobaL explică (pentru antimulte):

Mersi mult. acum incerc sa vad daca functioneaza

2 răspunsuri:
| vladst1 a răspuns:

Nu prea stiu daca este posibil, ca normal este facut asta din interior.