| edy423 a întrebat:

am placa de baza Esprimo P5731.Mi se potriveste placa video GIGABYTE GeForce® GT 710, 2GB DDR3, 64-bit? Funda!
Uitati si link de la placa: http://www.emag.ro/......DZ1003BBM/

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Denumirea Esprimo P5731 este pentru intreaga unitate placa de baza este: Fujitsu mainboard d3011.
Placa are PCI-e X16 V 2.0 si merge placa video. De la varianta 2.0 in sus si placile video 5.0 sunt compatibile cu placa de baza.

| CPAElites a răspuns:

Da e compatibila!
Ce jeg de placa video...Presupun ca ai luat-o pentru gaming? Nu ai sa vezi tu jocuri pe aiawinking

| edy423 explică (pentru CPAElites):

Nu e pentru ''gaming''.