| Raduuu95 a întrebat:

Am postat pe n forumuri problema mea fara nici o cale de raspuns. Cand mut calitatea videoclipului pe HD(1080) pe youtube imi merge 30 de secunde apoi apare un ecran verde si se deruleaza pana la finalul videoclipului. Folosesc google chrome am incercat sa schimb browseru` cu firefox(face la fel) probabil este de la flash player dar am schimbat toate versiunile si nimic. NU este din cauza leptopului. Am ASUS k53SV i7.

4 răspunsuri:
| DjZen a răspuns:

In primul rand ce placa video ai si in al doilea rand problema s-ar putea sa fie ori de la internet ori de la vreun flash player care instalat incorect face asftel de probleme. Apropo actualizeati si aplicatiile Java. Si updateazati si google chrome ultima versiune si incearca iar

| Raduuu95 explică (pentru DjZen):

Http://www.emag.ro/......3SV-SX722V
Asta este laptopul`

| DjZen a răspuns (pentru Raduuu95):

deci laptopul nu are nici o problema ruleaza fin si pe 1080p asta iti garantez dar inseamna ca alta s-ar putea sa fie problema si incearc a sa instalezi DirectX si upgrateazati toate versiunle FLASH asta e parerea mea

| Rony23 a răspuns:

Pai e simplu, intra pe filehippo si descarca directx http://www.filehippo.com/download_directx/