| gIiiIolil a întrebat:

am primit Block de la cineva pe skype, si ma enerveaza ca acum nu mai pot intra in conferinta cu alte persoane, daca si respectivul este acolo. Stie cineva cum pot sa stauin aceeasi confa cu cel care mi-a dat block?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, ai primit un fel de "ban" dar. problema, este sa nu fie facuta de el conferinta, daca este de el nu poti sa intri in acea conferinta daca este de altcineva ar trebui sa te lase obligatoriu!

| gIiiIolil explică (pentru anonim_4396):

Mulotumesc mult, a mers happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Npc.