| IonutBest a întrebat:

Am primit de curand un nokia c5-03 si asi vrea sa vad tv online live!(posturi romanesti) si nu stiu nici un sit sau vreo aplicatie. Aplicatie am gasit doar ca nu sunt posturi romanesti.
Daca stie cineva? va rog sa ma ajutati.
Dau funda si vot. big grin

Răspuns Câştigător
| stanly7 a răspuns:

Am si eu de aproape un an c5-03 si nu am gasit posturi romanesti.
Pentru simbian nu sunt prea multe aplicatii spre deosebire de andoid ai iOS.
In rest telefonul imi place.
Primul meu telefoncu wi-fi b/g.
Era bine daca era b/g/n fiind mai rapid.
La pretul la care l-am achizitionat ce sa mai cer.

| IonutBest explică (pentru stanly7):

Salut stanly! merci ca mi-ai raspuns si daca te rog imi trimiti un mesaj cu id-ul tau de mess sa mai vorbim ceva despre telefon.

1 răspuns: