| xr3Belx a întrebat:

Stie cineva unde pot viziona Live TV de pe Android Market? Adica o aplicatie. Inafara de Live Online sau xOnline. Una care sa mearga multe posturi din Romania. Funda + Vot

5 răspunsuri:
| downdl a răspuns:

Uite aici un program care functioneaza, il folosesc si eu fara probleme: http://downdl.com/......l-android/
dar doar pe wireless caci cu internetu de la Orange. e greu

| MusicFan_6770 a răspuns:

Icearca Romania live tv (sau ceva de genu) dupa aia o sa-ti dea un link de download-are sopcast. dupa ce il instalezi intra din nou in Romania live tv si bucura-te de tv pe mobil laughing

| xr3Belx explică (pentru MusicFan_6770):

Scuze, dar nu instelez alte programe, decat cele din Android Marketwinking

| Nitoh a răspuns:

Incearca Sopcast si poti sa mai incerci Dolce Mobile TV dar nu are prea multe posturi big grin

| iTV a răspuns:

Sopcast, gasesti pe www.sports-tv.eu/mobile/android.html aplicatia si lista de canale TV. Urmeaza instructiunile de acolo. Bafta!