| Doctorfishadi a întrebat:

Am primit un mesaj de la facebook cum ca cineva a adaugat o fotografie cu mine(il am la prieteni) adica? Cand dau pe likul de la facebook sa vad fotografia scrie ca nu pot sa o vad pentru ca este indisponibila momentan, sau ca nu am voie sa o vad, adica? Se poate sa ma blockeze utilizatorul? Nu am incredere in tipul asta si vreau ca acea fotografie sa fie stearsa de pe net.Va. multumesc anticipat tuturor celor care ma vor ajuta.

Răspuns Câştigător
| einenebun23 a răspuns:

Nu te-a blocat. A sters poza si de acea nu iti mai apare. Notificarea ramane dar poza a sters-o.