| Carrie a întrebat:

Am primit un Samsung Galaxy Mini de cateva zile. Vreau sa-mi pun Sims 3 pe telefon, am cautat pe internet, am instalat jocul pe telefon, dar nu mi se vede tot ce trebuie pe ecran( ex: daca in joc apas pe o masa, nu se vede ce pot face cu acea masa, jocul nu e incadrat bine in ecran). De unde pot sa downloadez Sims 3 special pentru Samsung Galaxy Mini? (nu am internet pe mobil, deci Android Market e exclus).

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CllaraCllary a răspuns:

Pai nu prea ai cum.

| MihaiSergiu345 a răspuns:

Da si daca il downloadezi corect nici asa nu s-ar putea sa mearga pentru ca de obicei iti trebuie mai mult de 1ghz sa mearga stii? daca nu merge cauta si alte jocuri, nu moare lumea fara sims

| Denyl a răspuns:

Problema este ca nu ai versiunea corecta a jocului. Daca vrei sa descarci jocuri free (presupun ca nu ai avut bani din moment ce ai luat o versiune oarecare pentru acele jocuri) mergi pe marketmilitia.org si descarci filele apk pentru acele jocuri.Nu iti face griji pentru ca merg pe orice versiune, doar gasesti jocul preferat si o sa ai niste linkuri de unde descarci. P. S: Bun venit in lumea Android.