| laurentiu181099 a întrebat:

Am problema cu windosul. Am instalat windosul. Sa instalat si cand sa dat restart. Dupa ce sa dat restart a ramas blocat aici http://postimg.org/image/qwo3386kj/

4 răspunsuri:
| Bruhu a răspuns:

Incearca sa intrii in bios de poti si dai load default settings si restartezi sau daca nu poti face asta desfaci calculatorul si scoti bateria, eventual zi daca scoate si ceva sunete, beepuri.

| laurentiu181099 explică:

Bib face cand se aprinde. Da asa facea de cand l-am luat

| laurentiu181099 explică:

Frate sa nu razi da eu sunt mai afon la faza cu bios si astea. Mai bine zici pe ce sa apas laughing

| K0sti a răspuns (pentru laurentiu181099):

Tu esti afon si la limba romana! Fugi la scoala!