| Robotziii a întrebat:

am pus din greșeală securitate pe yahoo pe mail (adică când încerc sa mă conectez îmi spune ca s-a trimis un cod pe mailul respectiv și sa îl introduc mai jos, dar eu nu mă pot conecta pe el ) Cum pot afla codul? Sau sa scap de securizarea astA? DAU funda celui care mă ajuta Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| pufipo a răspuns:

Buna, daca nu stii mailul anterior, poti selecta sa ti se puna doar intrebarile de securitate,.
cand dai, am uitat parola ai 2 optiuni: raspunzi la 2 intrebari sau ti se trimite cod de confirmare pe mobil/alt mail, tu selectezi sa raspunzi la cele 2 intrebari