| Stefxn a întrebat:

Am rezervat la Altex in magazin o pereche de casti acum cateva ore si am primit un e-mail in care imi spune ca am facut asta, dar imi spune ca ar trebui sa primesc si un mesaj de confirmare pe care tot nu l-am primit inca si vreau sa merg maine la Altex. Ce spuneti o sa ma duc maine degeaba?

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Inceara,eu an asteptat 4ore si nu l-am primit, dupa care m-am dus si am ridicat produsul in aceeasi zi. Pentru alt produs mi-au facut rezevarea pe loc, in magazin si am luat produsul chiar atunci.

| Stefxn explică (pentru horia2012):

Mersi de ajutor. Intr-adevar le-am gasit pe raft si le-am luat. big grin

| horia2012 a răspuns (pentru Stefxn):

Cu placere.