| DEADEND a întrebat:

Am Samsung Star 2 GT-S5260 si am 2 probleme.
1:Cand bag cablul de date in calculator imi apare GT-S5260 ca camera sau scanner,in loc de Removable Storage, dar daca intru in Telefon la Meniu\Settings\Connectivity\USB utilities\Mass storage si abia acum bag cablul de date in pc, imi merge.Cum fac sa imi dea direct Removable Storage fara sa mai fac chestia de sus?
2:Am descarcat jocuri jar exact care imi trebuie pentru telefonul meu, le-am pus pe card si cand dau sa le instalez da la toate Invalid file, si la melodii File has incorrect data.Ce sa fac?

1 răspuns:
| LasaNumele a răspuns:

1. Trebuie sa intrii din telefon ca sa iti apara ca Removable
2. Jocurile nu merg pe el. este un telefon praf
P.s Am avut si eu din ala si inca am dar nu il mai folosesc