| Sergiu1994 a întrebat:

Am si eu intrebare .....cum pot sa descarc Lucky Patcher pe IOS? va rog ajutat-ima cum pot sa il descarc,,, am incercat in mai multe moduri dar nu am reusit

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mai bine ai invata gramatica elementara decat sa-ti pierzi vremea cu jocuri! tongue

"ajutat-ima"?
Poate "ajutati-ma"!

Propozitii incepute cu litere minuscule?

Spor la invatat!

| Violetasj a răspuns (pentru Bula):

Inteligenta dumneavoastra, daca ă gresit cuvantul respectiv nu inseamna ca nu cunoaște gramatica limbii române deoarece poți greși si încurca foarte usor pe tastatura. Decât să vedem paiul din ochiul altuia mai bine am vedea bârna din ochiul nostru, deci te rog nu mai judeca pe altii si trage concluzii pripite!

| Violetasj a răspuns (pentru Bula):

.

| Bula a răspuns (pentru Violetasj):

Nu este doar un singur cuvant, sunt 5 greseli in 2 randuri.