| Robbu a întrebat:

Am si eu mare nevoie de ajutor, si cat mai repede daca se poate. Mi s-a stricat softu la un sony ericcson w580.Am cablu de date, am cd-u acela al telefonului l-am instalat in pc.Se poate sa il fac cu vreun program ceva? Si daca puteti sa imi dati un link ceva de unde sa pot descarca acel program. dau funda! Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Instalezi update service(gassesti pe google, nu pc companion sau altele, exact update service). Apoi asigra-te cai macar 50% baterie. Scoti bateria, card de memorie, sim. pui bateria si tii apasat pe C si urmezi instructiunile din program

1 răspuns:
| radu021 a răspuns:

Salut. uite intra aici : http://firmware.mobilewave.ro/Sony-Ericsson-2/Sony-Ericsson-W580-49.html
iti va fi de mare ajutor. iti recomand ultimul soft din lista.
pe site-ul acela ai instructiuni detaliate pentru resoftare. depinde de tine daca reusesti sau nu. multa bafta