| FuturePlayerFootball a întrebat:

Salut TPU! Am și eu nevoie de camere de supraveghere pentru casa/curte. Sa aibă card de memorie, aplicatie de telefon și sa se vada filmările bine. Menționez ca sunt din județul Dolj.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai nevoie de un sistem de supraveghere video, cu accesibilitate de pe internet.
Cauta o firma specializata pe asemenea sisteme si arata-le unde doresti supravegherea. Ei iti vor spune ce sistem ai nevoie si ce costuri implica.

| darrio2007 a răspuns:

Va trebui sa apelezi la o firmă specializata. Costă dar merită.