| Sami4041 a întrebat:

am si eu nevoie de un sfat.
Vreau sa imi iau un pc cu specificatiile ca cele ale acestuia https://pdmedia.ro/......ideo-4GB-2
Intrebarea este:Vi se pare țeapă adica pot avea incredere in site, este restaurat pc?

Răspuns Câştigător
| flixbuster a răspuns:

Baietii de la PDMedia sunt seriosi - ii stiu de mult timp si am cumparat de multe ori de la ei componente.

| Sami4041 explică (pentru flixbuster):

Mersi de raspuns o sa pun un verdict dupa ce il cumpar

3 răspunsuri:
| ViruseZ a răspuns:

Nu prea...am vazut ca altimeter au lat traps cu ei.

| Alex_Alex_1996_8qQj a răspuns:

Daca nu te joci pe calculator si vrei doar navigație, eu te as sfătui un alt site, sunt șanse sa găsești mai ieftin și cu procesor mai bun, doar ca nu știu daca o sa găsești cu placa aia video.