| stef112 a întrebat:

am si eu o intrebare.am bagat wireless si cablu de la modem de la rds intra acum in router si un alt cablu in pc.inainte trebuia sa dau eu conecteaza dar acum nu mai trebuia intram direct pe google.acum reinstalez win si nu stiu ce sa fac dupa
O sa am net dupa ce instalez drivere sau trebuie sa fac cv.dau funda.

Răspuns Câştigător
| manuel72 a răspuns:

Daca cablul care intra in pc este un cablu de retea (LAN), nu cred ca trebuie sa setezi nimic dupa ce reinstalezi windows, deoarece routerul este deja configurat pentru RDS.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca instalezi driverul de la placa de retea nu mai ai nimic de facut

| CoL00SaL a răspuns:

Da trebuie instalat si driverul placi de retea astfel nu va putea recunoaste Lan-ul...Bafta!