| Tiberiudgt a întrebat:

Sal TPU, nu merge sa instalez Adobe flash player am windows xp

Răspuns Câştigător
| Moddi a răspuns:

Http://get.adobe.com/flashplayer/otherversions/ working 100 %

2 răspunsuri:
| ion1731 a răspuns:

Arunca pc-ul la gunoi daca e vechitura...
sau daca e ceva bun pune si tu un windows normal cu update la zi cum ar fi 7 si de ce nu 8.1

| Tiberiudgt explică (pentru ion1731):

Pai am placa video de 256 Intel incorporata, rami 2.50 gb, si procesor Intel celeron de 2.20 ghz happy si am avut 7 pe 64 bit si se misca aiurea pe jocuri si am incercat sa bag pe 32 si nu a mai mers si am bagat un windows xp happy